درباره ما

شرکت نسکاهور با بهره گیری از متخصصین با تجربه و به منظور ارائه پاسخ های خلاقانه در راستای رفع نیازهای کسب و کار شرکتهای فعال در صنعت ساخت فعالیت می نماید. ما با برقراری ارتباط موثر میان تعریف کنندگان پروژه ها و سرمایه گذاران، تحقق خواسته های شما از کسب و کار پروژه ها را تضمین می کنیم.

پیام مدیر عامل

در دنیای پر تحرک و غیر قابل پیش بینی امروز، تصمیم گیری در خصوص نحوه مدیریت کسب وکارها و سرمایه گذاریها در محیط رقابتی صنعت ساخت، به چالشی سخت برای سازمانهای فعال در این حوزه بدل شده است. این چالش نه تنها سبب کاهش کارایی و موفقیت کنونی سازمانها گردیده بلکه با ایجاد فاصله میان وضعیت موجود و وضعیت مطلوب، پیش بینی چشم انداز توسعه کسب و کارها را در آینده نزدیک با دشواری مواجه کرده است. در این راستا شرکت نسکاهور با بهره گیری از تیم متخصص و چابک خود، راهکارهای مناسب مبتنی بر دانش روز و تجربه حرفه ای برای ایده پردازی، ساماندهی کسب و کار، افزایش سودآوری و نیل به تعالی در حوزه فعالیتهای شما ارائه خواهد داد. شرکت نسکاهور برای ارتقای عملکرد فعالیتهای اقتصادی شما و تحقق پذیری موفق پروژه هایتان در طول چرخه حیات کسب و کار، در کنار شما خواهد بود.

تاریخچه

شرکت نسکاهور در سال 1398 به منظور ارائه سبک جدیدی از مدیریت کسب و کارهای مرتبط با صنعت ساخت و با گرد هم آمدن جمعی از فعال ترین متخصصین باتجربه در این حوزه شروع به فعالیت نمود. این شرکت با بهره گیری از تخصص و محوریت دانش و همچنین با برخورداری از خانواده ای پرانرژی، خلق مزیت های رقابتی و حصول اطمینان از موفقیت کسب و کار پروژه های صنعت ساخت را در سرلوحه فعالیتهای خود قرارداده است.

چشم انداز

نیل به جایگاه برترین برند تخصصی ارائه خدمات مشاوره ای و مدیریت کسب و کار در حوزه پروژه های ساختمانی و شهری کشور با بالاترین حجم قراردادی و متنوع ترین مشتریان خصوصی و دولتی طی 5 سال آینده

رسالت

رسالت ما ایجاد مزیت های رقابتی و حصول اطمینان از موفقیت کسب و کار پروژه ها از طریق ارائه خدمات با کیفیت مشاوره ای و مدیریتی منطبق بر استانداردهای بین‌المللی و داخلی است.

هدف

ما بازدهی فعالیتهای اقتصادی شما را ارتقا بخشیده و تحقق پذیری موفق پروژه هایتان را تضمین می کنیم.